19 Haziran 2009

Sticky & Sweet Tour RehearsalsSticky & Sweet Tour 2'nin başlamasına yaklaşık iki hafta varken turne içeriği ile ilgili yeni haberler çıkıyor.

Daha öncede çıkan setlistle ilgili değişiklikler sanırım gerçek, "Holiday" ve "Dress You Up" setliste girmesi muhtemel yeni şarkılar olduğu belirtiliyor. Öte yandan "Heartbeat" ve "Borderline" setlistten çıkarılması düşünülüyor. Muhtemelen bu iki şarkı diğer iki şarkıyla yer değiştirecek.

Ayrıca haberlerde madonna, ghv3 albümü için yaptığı "Celebrate" isimli yeni parçasınıda turnede söyleyebileceği ve şuanda provaların yapıldığı belirtilmiş.

Source: Madonna Tribe

6 yorum:

 1. Dress You Up'ı Borderline'ın yerine söyleyecekmiş,rock mixiyle.Çok isabetli olmuş bence.Heartbeat'i niye çıkardığını anlayamadım ama xS

  YanıtlaSil
 2. Holiday'ide heartbeat yerine söyleyecek büyük ihtimalle öyle geçmiş haberde de.

  Martielex seni tanıyormuyum?

  YanıtlaSil
 3. Çok sevindim görüşleri ve fikirlerini önemsediğim ender kişilerden biriydin ama hiç tanışma fırsatımız olmadı ozamanlarda. Blogu takip etmene sevindim artık buraya eklenilen haberlere de yazarsınız yorumlar, forum kurup insanlarla uğraşmaktan çok daha rahat ve pratik bişey bu.

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkür ederim =) Evet böyle bir blog çok iyi oldu Mturk'ün ardından.Umarım daha çok kişi ziyaret eder.

  YanıtlaSil
 5. Edecekler hiç kuşkun olmasın içini biraz daha doldurayım yurtdışı prömiyerinide yapacağım.

  Sizlerde ilgili arkadaşlara bağlantı adresini verirseniz daha çok kitleye ulaşmada önemli bir pay sahibi olmuş olursunuz.

  YanıtlaSil