15 Nisan 2010

Madonna ile David Guetta müzik piyasasını BOOM ile patlatacak!


Haberi bu kadar geç verdiğim için üzgünüm ama bu habere eminim hepiniz çok sevineceksiniz.

Bir kaç ay önce madonna david guetta ile çalışacak dedikoduları her yerde konuşulur olmuştu. Bu haber son gelen kesin bilgilerle resmen doğrulandı. Madonna, david guetta ile yeni bir single hazırladı. Bu haber bizzat david guetta tarafından doğrulandı ve single parçasının hazır olduğunu belirtti.

Bu haber 1 ay önce çıktı ve geçtiğimiz günlerde şarkı ile ilgili yeni bilgiler ulaştı bizlere. Bu bilgilere göre madonna yeni şarkısını yakınlarına dinletmiş ve yeni şarkı hakkında en heyecanlandırıcı üç bilgi sızmış;

Dinleyenlerin söylediklerine göre

1.Şarkı isminden anlaşıldığı gibi patlayıcı özellikle
2. Parça david guetta imzalı diğer şarkılardan “When Love Takes Over”, “I Gotta Feeling” ve “Sexy Bitch" parçalarından daha iddalı olduğu belirtilmiş.
3.Bu yazın dillere destan olacak marşı geliyor

denilmiş. David guetta ft madonna imzalı "BOOM" isimli parça mayıs başından itibaren radyolarda çalınmaya başlayacakmış...

2 yorum:

 1. Guy Oseary yalanladı,

  # @kakadre no new song.. we haven't recorded any new music with anyone... yet..

  # @RAugusto never heard of a song called Boom.. so not true..

  YanıtlaSil
 2. Yalanlama haberi çıkmadı bir yerde?

  Boom david guetta'nın wikipedia sayfasında da yer almış. İlginç bir durum gelişmeleri bekleyelim cünkü bende her haberi yayınlamak istemiyordum sonrasında dedikodu olduğu anlaşılınca yalan haber gibi oluyordu ama burda durum farklı birebir ağzılardan cıkan haberler var ve fan sitelerinde de yer aldı bu. Bu konuyu takip edicem merak ettim bende neden guy oyle birşey dedi?

  YanıtlaSil